Ümraniye Belediyesi Eğitim Dünyasına Yeni Bir Eser Daha Kazandırdı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ümraniye Belediyesi Eğitim Dünyasına Yeni Bir Eser Daha Kazandırdı
Son 15 yılda ilçeye 450’nin üzerinde kalıcı eser kazandıran Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez ise Avrupa Konutları Ortaokulu’nun açılışını yaparak, eğitim dünyasına yen bir eser daha kazandırdı.

Göreve geldiği 2004 yılından bu yana Ümraniye’de 450’yi aşkın kalıcı esere imza atan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçeye dev eserler kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Çamlık Mahallesine kazandırılan Avrupa Konutları Ortaokulunun açılış programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, Ümraniye Belediye 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri, Bağışçı Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, STK temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ümraniye Belediyesi Mehteran Takımının gösterisiyle başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Avrupa Konutları Ortaokulu Müdürü Hüseyin Öztürk, programın açılış konuşmasını yaparak ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

Bağışçı Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya yaptığı konuşmada, açılışı yapılan Avrupa Konutları Ortaokulunun hayırlara vesile olmasını temenni ederek ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Konuşmasının ardından Başkan Hasan Can, Süleyman Çetinsaya’ya plaket takdim etti.

Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen selamlama konuşması yaparak, 15 yıldır eğitime desteklerinden ve ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür ederek açılışı yapılan okulun hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Daha sonra söz alan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, açılışı yapılan okulun hayırlara vesile olmasını temenni etti. Eminmollaoğlu, “15 yıldır eğitim camiasına katkı sağlayan bir belediyemiz var. Belediyemiz; sadece eğitim alanında değil 450’nin üzerinde birçok kalıcı esere imzasını attı. Rabbim böyle güzel hizmetlerin devamını nasip eylesin” dedi.

Açılış programında bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, “Ümraniyemize eğitimde, sağlıkta her alanda çok güzel hizmetler yapılmış ilçemize hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da inşallah hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Açılışını yaptığımız Avrupa Konutları Ortaokulu’nun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Başkan Hasan Can: “Ümraniye’mize 15 Yılda 450’nin Üzerinde Kalıcı Eser Kazandırdık”

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Değerli kardeşlerim, 15 yıl boyunca Ümraniyemize birçok hizmeti yapmak nasip oldu. Çok şükür 58 yıldır yaşadığım bu şehre birçok kalıcı eser kazandırdık. Belediye hizmetlerimizin yanında şehirde ki halkımızın neye ihtiyacı varsa onların yanlarında olmaya çalıştık ve ilçemize 450’yi aşkın eser yapmak nasip oldu. Tam 16 tane okulu temelinden tavanına kadar yaptık” dedi.  Başkan Hasan Can, “Bu şehirde halka hizmet eden ne varsa onların her birini halka daha iyi hizmet etmesi için elimizden geleni yapmaya çalıştık yapmaya da devam ediyoruz. Bu güzel hizmetler ölümle beraber yapanın yanında gidecek hizmetlerdir. Okulumuzun yapımında emeği geçen Bağışçımıza ve ekibimdeki arkadaşlarıma da buradan çok teşekkür ediyorum. Allah bütün hayırseverlerden razı olsun” dedi.   Programda öğrencilerin velilerine de hitap eden Başkan Hasan Can, “Değerli anne ve babalar en büyük hazineniz çocuklarınızdır. Bu çocuklarının annesine babasına vatana, milletine, bayrağına saygılı yetişirse kazanan anne ve babalar olur. Allah sizlere evlatlarınızın hayrını göstersin. Çocuklar Allah sizleri de bu memlekete hayırlı evlatlar nasip eylesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Başkan Hasan Can’ın konuşmasının ardından Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen ve Çamlık Mahalle Muhtarı Hasan Doğan Başkan Hasan Can’a plaket takdim etti.

Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu ise, “Bugün ikinci okulumuzun açılışını hep beraber gerçekleştiriyoruz. Eğitime yapılan yatırım insana yapılan yatırımdır. Belediye Başkanımıza  ilçemize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan da açılışı yapılan okulun hayırlara vesile olmasını temenni ederek 15 yıldaki ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Program Başkan Hasan Can ve protokolün Avrupa Konutları Ortaokulu’nun açılış kurdelesini kesmesiyle son buldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ümraniye Belediyesi'nden Eğitime Büyük KatkıÖnceki Haber

Ümraniye Belediyesi'nden Eğitime Büyük K...

Ümraniye’de Milli ve Yerli Temalı Yıl Sonu Sergisi AçıldıSonraki Haber

Ümraniye’de Milli ve Yerli Temalı Yıl So...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar