ŞİLE BELEDİYESİ EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ŞİLE BELEDİYESİ EKİPLERİ İŞ BAŞINDA
Şile Belediyesi’nin tüm müdürlükleri ile planlandığı yaz çalışmalarının yeni durağı olan Geredeli Mahallesi’ndeki çalışmalar tamamlandı.

Şile Belediyesi Geredeli Mahallesi’nde…

Şile Belediyesi olarak başlatmış olduğumuz, adım adım yerinde hizmetin bir yansıması olan “Yaz Çalışmaları” kapsamında Geredeli Mahallesi’nde; ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları, ot biçme ve peyzaj çalışmaları, park onarım ve bitkilendirme çalışmaları, cami temizliği, asfalt yama ve kilit taş onarımı, genel bakım onarım ve de sağlık taraması çalışmaları tamamlandı.

 Çocuklara Hediyeler, Yetişkinlerle İstişare

Gerekli çalışmalar Şile Belediyesi ekipleri tarafından yapılırken, Geredeli Mahallesi sakini yetişkinleri ve çocuklar ile bir araya gelen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, mahalle sakinleri ile istişarelerde bulundu, uzun aradan sonra yüz yüze eğitim heyecanı yaşayan öğrencilere hediyeler dağıttı.

Şile Belediye Başkanı Ocaklı: “Mahalle Mahalle Tüm Ekibimizle Hizmet Üretiyoruz.”

Şile Belediyesi 2021 yaz çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi veren Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Şile Belediyesi olarak, en büyük sevdamız olan Şile’miz için sokak sokak, mahalle mahalle planladığımız çalışmalarımızı gerçekleştirmek için bugün Geredeli Mahallemizdeyiz. Şile Belediyesi olarak mahalle mahalle tüm ekibimizle hizmet üretiyoruz. Bu güzel ilçe için hizmet üretmeye var gücümüzle devam edeceğiz. Şile Belediyesi olarak, kaliteli ve konforlu hizmet olanaklarını vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Başkan İlhan Ocaklı: “Elimizden Gelenin En İyisi İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz!”

Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan İlhan Ocaklı, “Bu çalışmalara emeği geçen başta Şile Belediyesi’nin tüm ekipleri olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi. Halka hizmet ederken, çalışmalarını  'Gönül Belediyeciliği' ve 'Hizmette Eşitlik’ ilkeleriyle yürüttüklerini ifade eden Başkan İlhan Ocaklı, “Bizler, Şile'mizin temsilcisi ve hizmetkârıyız. Bu anlayışla Şile'mize hizmet için elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece gündüz çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çalışmalarımız ilçemizdeki tüm mahallemizde devam edecek.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SANCAKTEPE'DE ÇÖZÜMÜN MERKEZİ “ŞEFFAF ODA”Önceki Haber

SANCAKTEPE'DE ÇÖZÜMÜN MERKEZİ “ŞEFFAF OD...

DOLMUŞ, MİNİBÜS DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI: BİN YENİ TAKSİ GELİYORSonraki Haber

DOLMUŞ, MİNİBÜS DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI: BİN YE...

Yorum Yazın