İSKİ’den Beykoz’a Yeni Hizmet Binası

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İSKİ’den Beykoz’a Yeni Hizmet Binası
Beykozluların modern kent hizmetlerinden daha hızlı ve daha etkin şekilde yararlanacağı yeni İSKİ Beykoz Şube Müdürlüğü törenle hizmete açıldı.

Beykoz İSKİ Şube Müdürlük binasının açılış törenine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı,  İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan ve müdür yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, muhtarlar ve ilçe sakinleri katıldı.

Beykoz Belediyesi Ana Binası arkasında bulunan hizmet binası yapılan yatırımla Çubuklu Dedeoğlu Arıtma Tesisi içine taşındı.

Program, Çanakkale Şehitleri için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek:”Su Gibi Aziz Olun”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, hizmet binasında tüm emeği geçenlere teşekkür ederek, “İSKİ’nin İstanbul’da inşa ettiği en eski hizmet binası 1994 yılında Beykoz’da faaliyet göstermiştir. İSKİ’nin İstanbul’a ve özellikle Beykoz’a hizmetlerini saymakla bitiremeyiz. Sağ olsun İSKİ Genel Müdürümüz Fatih Turan’ın söz verdiği yeni hizmet binasını bugün açıyoruz. Belediye Başkanlığı yaptığım zaman zarfında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ’den hatırlı hizmetler aldık. Emeği ve hizmeti geçenlere “Su Gibi Aziz Olun” diyorum.”dedi.  

İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan: “Su ve atık suyla ilgili tüm işlemlerde kolaylık ve konfor”

İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan “Beykoz Hizmet Binası, İSKİ’nin 31. Şube Müdürlüğü olarak İstanbullulara su ve atık suyla ilgili tüm işlemlerde kolaylığı ve konforu sağlayacak. 2020 Yılında hizmete girecek olan Zeytinburnu ve Esenler Hizmet Binalarında da çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca bu yıl içerisinde temellerinin atılması planlanan Küçükçekmece, Ataşehir, Beşiktaş, Çatalca, Güngören ve Çekmeköy Hizmet Binaları da öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Hedefimiz tüm ilçelerde hizmet binalarını hayata geçirmek.” dedi.

Açılış töreninde konuşmaların ardından kurdele kesimiyle İSKİ Beykoz Şube Müdürlüğü açılarak İstanbulluların hizmetine sunuldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Üsküdar Mevlevihanesi AçıldıÖnceki Haber

Üsküdar Mevlevihanesi Açıldı

Taşdelen Yenidoğan Kavşağı Yapımı BaşlıyorSonraki Haber

Taşdelen Yenidoğan Kavşağı Yapımı Başlıy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar