Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykozlularla Buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykozlularla Buluştu
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimler öncesi yapılan Beykoz mitinginde vatandaşlara hitap etti.

Beykoz Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen mitinge, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Aydın, milletvekilleri ve ilçe sakinleri katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında, 24 Haziran’da verdikleri güçlü destek dolayısıyla Beykoz halkına teşekkür etti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da soğuk havaya rağmen 10 bini aşkın kişinin katıldığı miting alanına girişinde coşkuyla karşılandı. 31 Mart’ta Beykoz’dan daha büyük destekler beklediğini ifade eden Erdoğan, mitingte vatandaşlarla Kayahan’ın ’Bizimkisi biz aşk hikayesi’ adlı parçasını seslendirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Gerçek anket pazar günü sandıkta.”
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, alanı dolduran ilçe sakinlerine, sandık başına giderek sandıklara sahip çıkmalarını istedi. Erdoğan, "Sabah, akşam güya anket açıklıyoruz diyerek, millete psikolojik operasyon çekenlerin şimdiden yürekleri hopluyor. Anket burada. Gerçek anket, pazar günü sandıkta. Beykoz, tüm İstanbul'la beraber inşallah yeni bir rekora imza atmak için sabırsızlanıyor. “dedi.
Erdoğan, 7. mitinglerini Beykoz'da gerçekleştirdiklerini hatırlatarak, "İllerimizi, ilçelerimizi ziyaret ettik. Kimseyi dışlamadan, hiç kimseyi ayırmadan, milletimizin tüm fertleriyle kucaklaştık, dertleştik, hasret giderdik. Sadece eserlerimizi anlattık. Devam eden projelerimizin hangi aşamada olduğunu, ne zaman biteceklerini, insanlarımıza izah ettik. Vatandaşlarımızın bizden beklentilerini, taleplerini, şikayetlerini de tek tek not ettik. Eksikleri, hataları bizzat sahada yerinde tespit etme imkanı bulduk." ifadelerini kullandı.


Prim Borcu Olanlara Yeni Düzenleme


Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelecek 4,5 yıllık dönemde tüm bu meselelerin üzerine gideceklerini, ekonomiden ticarete, siyasetten yatırımlara kadar, yaşanan tüm aksaklıkları çözmeye çalışacaklarını belirterek: “Vatandaşların ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin, prim borçlarına bakmaksızın yılsonuna kadar kamunun sağlık hizmetlerinden yararlanmalarına olanak sağladık. Bununla ilgili Cumhurbaşkanlığı kararnamesini bugün resmi gazetede yayınladık. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Beykoz Çayırı’na, Çubuklu’ya az gelmedim, buralarda az top oynamadım”
Beykoz’da sadece Beykoz’da doğanların yaşamadığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Beykoz’da, Karadeniz’den yurdun her tarafına tüm ülkemizin coğrafyası var. Ah Beykoz ah! Buralarda az top oynamadım! Beykoz Çayırı’na, Çubuklu’ya az gelmedim. Buralara top oynamaya geldim. Akrabalar da var.” diyerek Beykoz’a dair anılarını paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Beykoz’da 182 bin seçmen yarın sandık başına gidiyor.”
umhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlardan AK Parti İBB Başkan adayı Binali Yıldırım ve AK Parti Beykoz Başkan adayı Murat Aydın’a sahip çıkmalarını istediğini belirterek, “Beykoz’da 182 bin seçmen yarın sandık başına gidiyor. Beykoz,  Binali ve Murat Beyi size emanet ediyorum. Murat kardeşim, 3 dönem, 15 yıl Zeytinburnu gibi bir ilçede başarılı bir belediye başkanlığı yaptı. Murat kardeşimi aldık, gel bakalım şimdi sen yeni süreçte Beykoz Belediye başkanı olarak burada gireceksin ve burada sürdüreceksin dedik.  Binali Bey’i de, Murat Bey’i de Beykozlu kardeşlerime emanet ediyorum. Beykoz’u da onlara emanet ediyorum.” şeklinde konuştu.  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kayahan Unutulmaz Şarkılarıyla AnıldıÖnceki Haber

Kayahan Unutulmaz Şarkılarıyla Anıldı

Çekmeköy’ün İkinci İtfaiye Binasının Yapım Çalışmaları Devam EdiyorSonraki Haber

Çekmeköy’ün İkinci İtfaiye Binasının Yap...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar