Belediye Meclisi Erdem Gül Başkanlığında Toplandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediye Meclisi Erdem Gül Başkanlığında Toplandı
Adalar Belediye Meclisi Erdem Gül başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Erdem Gül toplantı öncesi yaptığı konuşmada "Kimsenin burnu kanamadan, kimseyi çatıştırmadan huzurlu bir seçim yaptık Adalarda. Adalarımıza yakışan bir biçimde bu seçimi tamamladık.

Güzel de oldu. Rekabet vardı. Belediye başkanlığı için üç aday vardı. Üç adayın olması iyi birşey çünkü Adalar için farklı farklı projeleri halka anlatmış oldular. Bu bakımdan ben ilçemizin bundan yararlanacağını düşünüyorum. Seçim bitti şimdi biz Belediye Meclisinde seçilen arkadaşlar olarak bir araya geldik. Hemşehrilerimizde burada, bizi yalnız bırakmıyorlar. Bizim katılımın daha da artmasını savunmamız gerekir hatta bütün ada ile bu toplantıları yapmaya çalışalım bundan sonra. Bu saatten sonra parti meselesi bir tarafa bırakılmıştır. Hem başkanlık hem meclisimiz itibari ile bu saatten sonra her şey Adalar için olacaktır. Kampanya döneminde ortaya koyulan öneriler, farklı farklı görüşler bizim için rehber olacaktır. Bu projeler bu öneriler çerçevesinde birlikte çalışacağız. Seçimimizin ülkemize, İstanbul’a ve Adalarımıza hayırlı olmasını diliyorum hepinize sevgiler sunuyorum." dedi. 

Başkan Erdem Gül'ün konuşmasının ardından toplantı başladı.

13 Gündem Maddesinin Görüşüldüğü Toplantıda, Meclis 1. Başkanvekilliğine Fatma BUCAK, 2. Başkanvekilliğine Nesrin KARANFİL,  Divan Katibi Üyeliklerine Nesrin KARANFİL ve  Haluk DERMAN, Encümen Üyeliklerine Engin ÇELİK ve Rıza ÇİFTİÇİOĞLU, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliklerine Mehmet Dündar  TIRAŞ, Engin ÇELİK Ve İsmail Hakkı DURMUŞ, İmar, Çevre Ve Sağlık  Komisyonu Üyeliklerine  Haluk DERMAN ve Metin ÖNAL, Sağlıklı Kentler Birliği Temsilciliğine Nesrin KARANFİL ve Tarihi Kentler Birliği Temsilciliğine Engin ÇELİK Seçildi. Seçimlerin ardından teklifler görüşülerek, Mali Hizmetler ve Fen İşleri Müdürlüğü’nün teklifleri Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Ardından 2018 yılı Faaliyet Raporu ve Denetim Raporu hakkında bilgi verildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ümraniye’de Parklar Yenilenmeye Devam EdiyorÖnceki Haber

Ümraniye’de Parklar Yenilenmeye Devam Ed...

Başkan Murat Aydın’a Her Kesimden Tebrik ZiyaretiSonraki Haber

Başkan Murat Aydın’a Her Kesimden Tebrik...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar