Başkan Hasan Can ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Yönetimi İle Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Yönetimi İle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve yönetimi, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya ve yönetimi ile bir araya geldi.

AK Parti tüzüğü gereği 3 dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can; ilçedeki kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya’ya ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Hasan Can ve Eşi Saliha Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan da bulundu.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, 15 yıl boyunca ilçedeki hizmetleri ve Ümraniye’yi en prestijli ilçelerden biri haline getirdiği için Başkan Hasan Can'a teşekkür ettiler. Başkan Hasan Can ise, misafirperverliklerinden dolayı Hülya Taşçı ve Osman Nuri Anbarkaya’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Eşi Saliha Can yaptığı konuşmada, “Rabbim, 15 yıl boyunca düzenlenen bu tür programlar vesilesiyle sizlerle bir arada olmayı nasip etti. Sizlerle son kez biraradayız. 31 Mart seçimlerinin vatanımız, halkımız ve Ümraniyemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim, hak yolunda yürüyen herkese yardım etsin” diyerek “15 yılda yaptığı hizmetlerle Ümraniye’yi her alanda değiştirdiği için Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e teşekkür ediyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasında, “Değerli kardeşlerim, 15 yıl boyunca Ümraniyemize birçok hizmeti yapmak nasip oldu. Vatan ve millet için hep çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Sizlerle kocaman bir aile olduk” dedi. AK Parti disiplini gereği 31 Mart Yerel Seçimlerde tekrar aday olmadığını da sözlerine ekleyen Başkan Hasan Can, 15 yıllık görevimi tamamladım. Görevimi İsmet Kardeşime devrediyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” diyerek konuşmasını bitirdi.

Programda kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, 31 Mart Yerel Seçimlerinin önemine değinerek, ”Vatanımız, ülkemiz ve milletimiz için seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Yolumuz açık olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmaların ardından Başkan Hasan Can için veda pastası kesildi. Başkan Hasan Can ise, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya’ya, Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursu hocaları tarafından yapılan Besmele-i Şerif’in yazılı olduğu hat tablosu hediye etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesi’nin Kardeş Şehri Fojnica’ya Resmî Ziyarette BulunduÖnceki Haber

Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesi’ni...

Başkan Hasan Can Ümraniye Kaymakamlığı’nın Düzenlediği Veda Yemeğine KatıldıSonraki Haber

Başkan Hasan Can Ümraniye Kaymakamlığı’n...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar