Başkan Hasan Can Ümraniye Kaymakamlığı’nın Düzenlediği Veda Yemeğine Katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can Ümraniye Kaymakamlığı’nın Düzenlediği Veda Yemeğine Katıldı
Başkan Hasan Can, Ümraniye Kaymakamlığı tarafından; Tantavi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen veda yemeğine katıldı. Programda Başkan Hasan Can, Ümraniye İlçe Protokolü ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Düzenlenen programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye İlçe Müftüsü, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü, Ümraniye İlçe Sağlık Müdürü, Ümraniye Tüketici Hakem Heyeti Başkanı, Ümraniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü, Ümraniye Kadastro Birim Sorumlusu, Ümraniye İlçe Tarım ve Orman Müdürü, Ümraniye Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve mahalle muhtarları katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, selamlama konuşmasının ardından Başkan Hasan Can'ın 15 yıl boyunca yaptığı çalışmalardan bahsederek "Eski Ümraniye'den yeni Ümraniye'ye gelişim sürecini herkes görmüştür. Bugün Ümraniye kendine her alanda söz ettiren ilçe oldu. Başarılı bir ilçe olmamızda Başkanımız Sayın Hasan Can'ın emeği ve gayreti büyüktür. Bunun yanı sıra eğitimden sağlığa kadar ilçedeki kurumlara da büyük anlamda destek oldu. Dün ilçemizde iki okulumuzu daha hizmete açtık. Başkanımızın ülkemiz için hizmeti sadece 15 yıl ile sınırlı değil. Öncesinde öğretmen kimliğiyle de eğitim alanında yaptığı çalışmaları inanıyorum ki sonrasında da yapacaktır" diyerek Başkan Hasan Can'a katılımlarından ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu. Programda bulunan muhtarlara da gelecek seçimlerde başarılar dileyen Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Başkan Hasan Can'a hediyeler takdim etti. 

Başkan Hasan Can programda bir konuşma yaparak, "Geriye dönüp baktığımızda yıllarca kullanılacak 450’nin üzerinde kalıcı esere imza attık. Hamdolsun asırlar boyunca ilim dünyasına hizmet edecek telif eserler bırakmak, garibanın, fakir fukaranın elinden tutmak bize nasip oldu. % imarı olan ilçenin bugün imarı olmayan bölgesi yok. 2B araziler 13200 parselin 2002 yılında çıkmış imarına göre @’ı tapu alamayacaktı. Bugün herkesin tapu almasını sağladık ve imar hakkı kazandırdık. Biz yapamayacağımız sözü vermedik ve söz verdiğimizi yapabileceğimizin en iyisi olarak yapmaya çalıştık. Sadece ilçe sınırları içinde değil ilçe dışında da birçok çalışmalarımız hizmetlerimiz oldu” dedi.  Kardeş şehir Fojnica’da açılan Kültür Merkezi’nden bahseden Başkan Hasan Can, “Bugün Bosna’da; Bosna Bayrağı, Türk Bayrağı ve Yunus Emre Bayrağı’nın yanında Ümraniye Belediyesinin forsu dalgalanıyor; bu bizim için büyük bir onur ve gururdur. Borçsuz, sorunsuz şekilde görevi tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. AK Parti tüzüğü gereği 3 dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmadığını belirten Başkan Hasan Can; “Biz yapmamız gereken işi yapmış olmanın verdiği rahatlıkla görevi devredeceğiz. Hayat devam ettiği sürece hizmet bitmez. Muhtar adaylarına seçimlerde başarılar diliyorum. Bu geceyi düzenleyen Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu’na ve geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş programda kısa bir konuşma yaparak, Ümraniye’de yaptığı hizmet ve çalışmalardan bahsetti. Ümraniye’yi prestijli bir konuma getirdiği için Başkan Hasan Can’a teşekkür etti. 

Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Hasan Can ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Yönetimi İle Bir Araya GeldiÖnceki Haber

Başkan Hasan Can ve AK Parti İstanbul Mi...

Başkan Hasan Can Ademyavuz Mahallesi Koçerler Hipermarket Açılışına KatıldıSonraki Haber

Başkan Hasan Can Ademyavuz Mahallesi Koç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar