Başkan Hasan Can Sivaslı Hemşehrilerle Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can Sivaslı Hemşehrilerle Bir Araya Geldi
İstanbul’daki Sivaslılar, Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda İstanbul Sivaslılar Derneği’nin yemeğinde buluştu. Programa Başkan Hasan Can da katılarak Sivaslı hemşehrilerle buluştu.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz,  AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Yönetimi, İstanbul Sivaslılar Dernek Başkanı Şinasi Albayrak ve Sivaslı hemşehriler katıldı.

Programda birer selamlama konuşması gerçekleştiren AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz,  AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve İstanbul Sivaslılar Dernek Başkanı Şinasi Albayrak; Sivaslı hemşehrilerle birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Ümraniye’deki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür ettiler.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can programda yaptığı konuşmada; Sivaslı hemşehrilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Allah’ın selamı hepinizin, hepimizin üzerine olsun” dedi. Başkan Hasan Can, hemşehriliğin öneminden bahsederek Sivas’a ziyaretlerinde yaşadığı tecrübelerden ve Sivas’ın güzelliğinden bahsetti. Ümraniye’de 15 yıldır yapılan hizmetlerden bahsederek “Rabbim bize çok güzel işler yapmayı nasip etti; devletin hiçbir kurumuna borç yapmadan fakirin, yetimin, öksüzün duasını almayı nasip etti, 450’yi aşkın kalıcı eser yapmayı nasip etti, Elhamdülillah. 15 yıl evvel nasıl temiz bir alınla aldıysak, bu emaneti alnımız ak, başımız dik olarak İsmet Kardeşimize teslim edeceğiz inşallah” dedi. 31 Mart Seçimleri’nin öneminden de bahseden Başkan Hasan Can; “Allah yâr ve yardımcımız olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Hasan Can Çakmak Camii Cemaati ve Bölge Esnafıyla Bir Araya GeldiÖnceki Haber

Başkan Hasan Can Çakmak Camii Cemaati ve...

Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu’nun Kayınpederi’nin Cenaze Törenine KatıldıSonraki Haber

Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar