Başkan Hasan Can, Niğdeli Hemşehrilerle Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can, Niğdeli Hemşehrilerle Bir Araya Geldi
AK Parti tüzüğü gereği 4. kez belediye başkanlığına aday olmayan Başkan Hasan Can, sık sık gerçekleştirdiği dernek ziyaretleri kapsamında bu kez de Niğde Çayırlı Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek Niğdeli hemşehrilerle bir araya geldi ve derneğin açılışını gerçekleştirdi.

Düzenlenen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Dernek Başkanı Ergün Karabacak ve yönetimi ile Niğdeliler katıldı.

Niğde Çayırlı Köyü Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Ergün Karabacak yaptığı konuşmada, Başkan Hasan Can’a ilçedeki tüm derneklere olduğu gibi Niğde Derneği’ne de yaptığı katkı ve desteklerden dolayı teşekkürlerini sundu. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can programda yaptığı konuşmada, Niğdeli hemşehrilerle bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Allah’ın selamı hepinizin, hepimizin üzerine olsun” dedi. Başkan Hasan Can, hemşehriliğin öneminden bahsederek, Ümraniye’de 15 yıldır yapılan hizmetleri anlattı. “Rabbim bize çok güzel işler yapmayı nasip etti” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, “Devletin hiçbir kurumuna borç yapmadan fakirin, yetimin ve öksüzün yanında olup, duasını aldık. Bu vesileyle de elhamdülillah ilçemize 450’yi aşkın kalıcı eser kazandırdık. 15 yıl evvel nasıl temiz bir alınla aldıysak bu emaneti yine alnımız ak, başımız dik olarak İsmet Kardeşimize teslim edeceğiz inşallah” dedi. 31 Mart Seçimleri’nin önemine de değinen Başkan Hasan Can; “Allah yâr ve yardımcımız olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmaların ardından Başkan Hasan Can ve beraberindeki tüm protokol Niğde Çayırlı Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin açılış kurdelesini kesti. Program Dernek Başkanı Ergün Karabacak’ın Başkan Hasan Can’a tablo takdim etmesiyle son buldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Akademi Sanat İlk Dersi İle Eğitime BaşladıÖnceki Haber

Akademi Sanat İlk Dersi İle Eğitime Başl...

Başkan Hasan Can İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin Ödül Gecesinde ‘Vefa Ödülü’ne Layık GörüldüSonraki Haber

Başkan Hasan Can İstanbul Takipte Haber...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar