Başkan Hasan Can Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Halil İbrahim Sofrası Aşevi’nde düzenlenen AK Parti Ümraniye Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısına katıldı.

Gerçekleşen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatma Zehra Şener, Ak Parti İstanbul İl Gözlemcisi Elif Şahin Keleş, MHP Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye Meclis Üyeleri ve AK Parti Ümraniye Meclis Üyesi Adayları katılım sağladı. 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; “Yıllardır Ümraniye’de büyük bir birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. 31 Mart yerel seçimleri öncesinde de aynı birlik ve beraberlikle çalışmaya başladık ve devam edeceğiz. İnşallah alnımızın akıyla bu seçimden de başarıyla ayrılacağız. Ben 3 dönem boyunca Ümraniye’de beraber çalışma fırsatı bulduğum çok kıymetli Belediye Başkanımız Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum. Bugüne kadar ilçemize hizmet etmiş olan meclis üyelerimize de emeklerinden dolayı Allah razı olsun diyorum. 31 Mart seçimlerinde meclis üyesi adayı olan kardeşlerime de hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Progamda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren MHP Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır, cumhur ittifakının önemine vurgu yaptı. 

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım; “Ümraniye’de 15 senede çok güzel işlere imza atılmış. Ben hizmetlerinden dolayı Hasan Can Bey’e ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bayrağı 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında devralacağız. Bizler de inşallah tevazu,samimiyet ve gayret ile Ümraniyemizde çok güzel işler yapacağız. Ben bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür ediyorum ve yeni meclis üyesi adaylarımıza hayırlı olsun diyorum” dedi. 

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Ben bizlere Ümraniye’ye hizmet etme şansını verdiği için rabbime şükrediyorum. 15 senede Ümraniye’yi çalışma arkadaşlarımla birlikte nereden nereye getirdik sizler şahitsiniz. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir iş yapmadık. Allah’a şükürler olsun ki yaptığımız rutin belediyecilik hizmetleri dışında Ümraniye’de aç ve açıkta kimseyi bırakmamak için çalıştık. Ümraniye’ye 450’nin üzerinde kalıcı eser kazandırdık. Bizler 15 senedir tevazu, samimiyet ve gayret ilkeleri ile hareket ediyoruz. İnşallah 31 Mart yerel seçimleri sonrasında bayrağı devredeceğimiz İsmet Yıldırım Bey de Ümraniye’ye büyük hizmetlerde bulunacaktır. Ben bugüne kadar ilçemize beraber hizmet ettiğimiz tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm meclis üyesi adaylarımızı tebrik ediyorum ve onlara da başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin.” diyerek konuşmasına son verdi. 

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatma Zehra Şener kısa bir konuşma gerçekleştirerek Ümraniye’ye hizmet etmiş olan başta Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can olmak üzere herkese teşekkür etti ve meclis üyesi adaylarına başarılar diledi. 

Programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan; “Ben Ümraniye’yi iyi tanıyan ve takip eden birisi olarak buradaki hizmetlere yakından şahit olma fırsatı buldum. Belediye Başkanımız Hasan Can ve ekibine bugüne kadar vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkan Adayımız İsmet Yıldırım’a ve meclis üyesi adaylarımıza da başarılar diliyorum.” dedi. 

Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ümraniye Belediyesi Geri Dönüşüm ve Doğaya Vefa Plaket Töreni GerçekleştiÖnceki Haber

Ümraniye Belediyesi Geri Dönüşüm ve Doğa...

Hamidiye’den Su Fiyatlarını Dengeleyecek Kampanya Damacana 9 TLSonraki Haber

Hamidiye’den Su Fiyatlarını Dengeleyecek...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar