Başkan Hasan Can İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin Ödül Gecesinde ‘Vefa Ödülü’ne Layık Görüldü

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin Ödül Gecesinde ‘Vefa Ödülü’ne Layık Görüldü
İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin Alanında İz Bırakanlar “5.Geleneksel Şehr-i Emanet” temalı ödül gecesine yoğun bir katılım oldu. İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin her dalda ödül verdiği gecede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a "Vefa Ödülü” verildi.

İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin 5 yıldır düzenlediği ve bu yıl temasını “Şehr-i Emanet” olarak belirlediği ödül töreninde; Ümraniye’de 3 dönem büyük hizmetleri olan ve siyaset tarihinde Yerel Yönetimlerin Efsane ismi yerini alan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Vefa Ödülü”ne layık görüldü.

Ödül gecesine AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekilleri Dr. Ravza Kavakçı, Osman Boyraz ve Serkan Bayram, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, İstanbul Takipte Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Adil Yelkenci ve çok sayıda davetli katıldı.

İstanbul Takipte Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Adil Yelkenci’nin teşekkür ve tanıtım konuşmasıyla başlayan program ödül töreniyle devam etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmada, “Değerli dostlar bugün muhabbet akşamı. Her bir ödül alan arkadaşımı kutluyorum. Programı düzenleyen Hüseyin Adil Yelkenci kardeşimi de kutluyorum” dedi. “15 yıldır Ümraniye’ye birçok hizmeti yaptığını söyleyerek konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “Siyaset; memleket ve millet menfaatine ne yapabilirimi düşünmek ve gereğini yapmaktır. 30 yılı aşkındır siyasetin mutfağında yetişmiş biriyim. Şükürler olsun ki, rabbim bana güzel işlere imza atmayı nasip etti. Gayret bizden, tevfik Allah’tandır. En güzeli de göreve gelirken alnım ak geldim, alnım ak gidiyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımıza, teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Hasan Can, “31 Mart’ta emaneti teslim edeceğiz. AK Parti kuralı gereği aday olmadık. İnşallah bizden sonraki kardeşimiz de güzel bir sonuç alacaktır. Geceniz mübarek olsun. Allah yolumuzu açık etsin. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

Ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın, 45 yıllık siyaset hayatının anlatıldığı kısa bir video gösterimi yapıldı. Videonun ardından dakikalarca ayakta alkışlanan Başkan Hasan Can, İstanbul Takipte Haber Sitesi tarafından verilen “Vefa Ödülü”nü AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın elinden aldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Hasan Can, Niğdeli Hemşehrilerle Bir Araya GeldiÖnceki Haber

Başkan Hasan Can, Niğdeli Hemşehrilerle...

Avcılar’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününe Özel El Emeği PazarıSonraki Haber

Avcılar’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar