Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye Teşkilatının Düzenlediği Veda Programına Katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye Teşkilatının Düzenlediği Veda Programına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye Teşkilatı tarafından belediye nikâh sarayında düzenlenen veda programına katılarak ilçe teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Düzenlenen veda programına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakçı Kan ve Osman Boyraz, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Elif Şahin Keleş, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve ilçe teşkilat mensupları katıldı.

Programda bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “15 yıldır Ümraniye’de hem klasik belediyecilik, hem de sosyal belediyecilik alanında birçok çalışma yapıldı. Hasan Can Başkanımız göreve gelerek ilçemize 450’nin üzerinde kalıcı eser kazandırdı. Allah kendisinden razı olsun. Bizler, hem siyaseti hem de kurum idaresini Hasan can Başkanımızdan öğrendik. Bizim ağabeyimiz oldu. Ümraniyemizin efsane başkanından bizler teşkilat olarak razıyız. Allah’ta kendisinden razı olsun” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Hasan Can’ın 45 yıllık siyaset hayatının anlatıldığı kısa bir video gösterimi yapıldı.

Teşkilat mensuplarıyla düzenlenen veda yemeğinde bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Değerli kardeşlerim, kendimi bildim bileli siyasetin içerisindeyim. O günler bugünleri getirdi. Bugünlerde daha iyisini getirsin diye uğraşıyoruz. Ülkemizde 80 yılda yapılamayanın 4 katı son 15 yılda AK Parti hükümetimiz zamanında yapıldı” dedi. “Rabbim bizim canımıza sağlık verdiği müddetçe bizi bu hizmetlerden ayırmasın” diyerek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, “Ne görevde olduğumuz, nerede olduğumuz önemli değil. Önemli olan yaptığımızdır. Biz de 15 yıl boyunca Ümraniyemize 450’nin üzerinde kalıcı eser yaptık. Yaptığımız bu kalıcı eserlerin dışında beni en çok mutlu edense; kimsesiz, çaresiz ve yaşlı insanlarımızın hayatlarına dokunarak, dualarını almamızdır” dedi. Partimizin disiplini gereği 31 Mart seçimlerinde tekrar aday olmadım. Görevimi artık yeni arkadaşımıza devrediyorum. Emaneti teslim etmenin de mutluluğunu yaşıyorum. Çünkü çok güzel işlere ima attık. Tüm başkan yardımcısı arkadaşlarıma, mesai arkadaşlarıma, meclis üyelerine, siz değerli teşkilat mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu geceyi düzenleyen AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve değerli milletvekili kardeşlerime de teşekkür ediyorum. 31 Mart günü yüzümüzün güldüğü gün olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz selamlama konuşması yaparak, Ümraniyenin ismini değil, kaderini değiştiren kökten değişiklikler yapan Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş programda yaptığı konuşmada, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile tanışma yıllarından ve anılarından bahsederek, "15 yıl boyunca Ümraniye’ye yaptığı hizmet ve çalışmalarından dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. 31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ise, Ümraniye’de yapmış olduğu tüm hizmet ve çalışmaları için Başkanımız Hasan Can Bey’e şükranlarımı sunuyorum. Rabbim hepimizin yolunu açık etsin” dedi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, Başkan Hasan Can’a; 15 yıllık hizmet ve çalışmalarından dolayı hediye takdim etti.

Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Mihrimah Belma Satır’dan Başkan Hasan Can’a ZiyaretÖnceki Haber

AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Mihri...

Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalarında Gamame Camii Cemaatiyle Bir Araya GeldiSonraki Haber

Başkan Hasan Can Sabah Namazı Buluşmalar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar