Başkan Gökhan Yüksel, Bosna Sancak Derneği’nin İftarına Katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Gökhan Yüksel, Bosna Sancak Derneği’nin İftarına Katıldı
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılım sağladığı Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin iftar programına katıldı.

Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin organize ettiği iftar yemeğine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başkan Gökhan Yüksel’in yanı sıra; CHP İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Gürsel Tekin, Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Türkiye Komünist Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, CHP İstanbul İl Yöneticileri, Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Erdoğan Erden, dernek yöneticileri, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

İftar programında bir konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Güzel bir aydayız, beraberiz, birlikteyiz. Sevgiden, huzurdan, bereketten, merhametten yana olmalıyız, doğayı ve insanları korumalıyız. Beraber huzur içinde yaşamalıyız. Bir seçim yaşadık biliyorsunuz, bir hak yendi onu da biliyorsunuz. Bütün İstanbullulara sesleniyorum, bütün İstanbulluların vicdanına, adalet ve hak duygusuna sesleniyorum. 23 Haziran’da sizden sadece ve sadece vicdanınızın sesini dinlemenizi istiyorum. Ben İstanbullulara güveniyorum, onların haktan yana olduğunu biliyorum, adaletten yana olduğunu biliyorum, hukuktan yana olduklarını biliyorum. Sizleri seviyorum, sizlere inanıyorum, sizlere güveniyorum, sizlere iyi akşamlar diliyorum, sağ olun, var olun diyorum. " dedi. 

Dernek başkanı Erdoğan Erden yaptığı konuşmada derneğe katkılarından dolayı Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'e teşekkür etti. Edilen duaların ardından okunan ezanla birlikte iftara katılan vatandaşlar, oruçlarını hep birlikte açtı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Bizler Kocaman Bir Aileyiz, Paylaşamayacağımız Hiçbir Şey Yok”Önceki Haber

“Bizler Kocaman Bir Aileyiz, Paylaşamaya...

Koşuyolu Hastanesi’ne Başkan Gökhan Yüksel’den Sahur ZiyaretiSonraki Haber

Koşuyolu Hastanesi’ne Başkan Gökhan Yüks...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar