Başkan Erdem Gül, Belediye Emekçileri İle Toplantı Yaptı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Erdem Gül, Belediye Emekçileri İle Toplantı Yaptı
“BİZ, KİMSEYE DAHA YAKIN YA DA DAHA UZAK DEĞİLİZ. HERKESE AYNI MESAFEDEYİZ”Belediye Başkanımız Erdem Gül, Belediye personeli ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Erdem Gül yeni haftanın ilk iş gününde Belediye hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcıları İsmail Şener, Resül Can, Belediye Meclis Üyeleri M. Dündar Tıraş ve Engin Çelik ile birlikte katıldı. Başkan Erdem Gül konuşmasında;

“Biz iyi bir şey yaptık, kendi belediyemizi devir aldık. Aynı şekilde, kendi belediyemizin yaptığı bütün hizmetleri çoğaltarak devam etmektir bütün amacımız. Ben burada iyi bir belediyecilik geleneği olduğunu biliyorum. Bunu yüzlerinizden de okuyorum. Nihayetinde halktan oy alarak geliyoruz belediyelerde yönetime, elbetteki her sorunu yüzde yüz çözmemiz mümkün değildir, dünya tarihinde böyle bir şey yoktur ama biz elden geldiği kadar çözümcü olmaya çalışalım. Müzakere yöntemiyle yapalım, konuşma yöntemiyle yapalım, insanların rızasını alarak yapalım. Sonuçta burada hukuk kuralları geçerli, yasalarımız var, yasaların üstünde hukuk var. Hukukun temel ilkeleri var. Adalet var. Eşitlik var. Biz, kimseye daha yakın ya da daha uzak değiliz. Herkese aynı mesafedeyiz. Kendi partimizin yönetimi değiliz, bütün Adalar ilçesinin yönetimiyiz. Partili, partisiz, bize oy veren, vermeyen, bu geride kalmıştır bizim için. Biz, bize oy vermeyenlerin de yönetimiyiz, onlarında sorunlarını çözeceğiz, böyle bakmamız gerekir. İnsanlara iyi davranacağız çünkü Türkiye’de insanların iyi davranılmaya ihtiyacı var ve bunu hak ediyorlar. Sizin beni, kardeşiniz, arkadaşınız gibi görmenizi istiyorum, benden de böyle davranış göreceksiniz hepiniz. Yasaları, hukuku olan demokratik bir yönetim burası, bir belediyecilik geleneği de var. Bu çerçeve içinde her konuyu sonuna kadar konuşarak, müzakere ederek çözüm bulalım. Vaktimiz de var. Kayırma yapmayalım, keyfiyet yapmayalım, liyakatı öne çıkaralım. İnsanların bilgi, birikim ve deneyimlerini işlerine yansıtmalarını hep beraber sağlayalım. İyi bir çalışma olsun hepinize teşekkür ediyorum. Buradaki arkadaşlarım, bizim bu hizmetleri yürütmemizdeki en önemli unsurlarsınız. Her belediye çalışanı kendisini, belediyenin halkla ilişkiler görevlisi kabul etmelidir. Böyle yaparsak, kimi sorunları çözemesek bile hiç olmazsa halk ile aramızdaki diyalog köprüleri yıkılmamış olur. Hiç olmazsa herkesin gönlünü kazanalım istiyorum, herkese teşekkür ediyorum. Kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum.” dedi.

Başkan Erdem Gül’ün ardından söz alan bir belediye emekçisi, yeni yönetimden çalışma koşulları hakkında iyileştirme yapılmasını talep ederek başarılar diledi.   


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Erdem Gül Mazbatasını AldıÖnceki Haber

Erdem Gül Mazbatasını Aldı

Başkan Murat Aydın Göreve BaşladıSonraki Haber

Başkan Murat Aydın Göreve Başladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar