Başarılı Kültür Müdürü Volkan Aslan İBB Daire Başkanı Oldu!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başarılı Kültür Müdürü Volkan Aslan İBB Daire Başkanı Oldu!
Ataşehir’in kültür ve sanat alanında İstanbul’un parlayan yıldızı haline getiren Ataşehir Belediyesi’nin başarılı müdürlerinden Tolga Volkan Aslan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevine atandı.

Ataşehir'in kültür ve sanat alanında İstanbul'un parlayan yıldızı haline getiren Ataşehir Belediyesi'nin başarılı müdürlerinden Tolga Volkan Aslan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevine atandı.

Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevi süresince; Sahne Sanatları, Konser, Atölye, Söyleşi, Sergi, Eğitim, Çağdaş Sanat Buluşmaları, Pazar Sohbetleri, Edebiyat Akşamları, Tarih Okulu, Kısa Film Gösterimi, Seminer, Çocuk Tiyatrosu, Tiyatro, Çocuk Sineması, Kültür ve Sanat Sohbetleri, Müzik ve Tiyatro Festivalleri, Masal Anlatımı, Gösterilerinin düzenlenerek 7'den 70'e yüzbinlerce Ataşehirlilerin kültür ve sanatla buluşmasına katkı sağladı.

Ataşehir Belediyesi'nin Kültür Merkezleri, Meslek  Edindirme Kursları,  Gençlik Merkezleri, Kütüphaneleri'nin planlamalarını başarıyla yürüterek pandemi sürecinde öğrencilerin uzaktan eğitimlerinin ATABEM üzerinden devam etmesini sağladı. 500'ü aşkın müzisyen ve sanatçı'nın "Sanatı evinize getirdik sloganıyla" sahne almasını e-kültür merkezi (Ataşehir Kültür) projesinin kurulmasına öncülük etti. Ayrıca, kardeş kentler işbirliğini avantaja çevirerek özellikle Monheim am Rhein kenti ile Ataşehir'e önemli kazanımların sağlanmasına öncülük etti. 

Ataşehir'de 2013 yılında göreve başlayan 2015 yılında kısa bir süre görevden ayrılan 2016 yılından bugüne Ataşehir Belediyesi'nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini yürüten Tolga Volkan Aslan'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevine bugün itibariyle resmi olarak başladığı öğrenildi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin yönetim kadrosunda kültür ve sanat alanında Ataşehir Belediyesi'ni zirveye taşıyan ve 300 kişilik dev kadrosuyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini yaklaşık 10 yıldır başarıyla yürüten Tolga Volkan Aslan'ın yeni görevine başlamasının ardından, yeni yapılanma sürecine girecek Ataşehir Belediyesi'nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini vekaleten Özel Kalem Müdürü Kamil Yavuz'un yürüteceği belirtildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zeki Müren Şarkılarla Ataşehir’de AnıldıÖnceki Haber

Zeki Müren Şarkılarla Ataşehir’de Anıldı

Ataşehir’in en büyük kültür merkezi’nin ne zaman açılacağı belli oldu!Sonraki Haber

Ataşehir’in en büyük kültür merkezi’nin...

Yorum Yazın